Prosek | Smile Studio

O nás

Dobrý den.

Jmenuji se Kateřina Popelková a jsem majitelkou sítě dětských skupin Smile Studio, kterou jsem ještě při studiu na UK PEDF v roce 2012 založila. V hlavě jsem měla svůj sen. Sen, který se postupem času stával realitou. Začátky nebyly vůbec lehké, ale moje povaha mi nedovolila se vzdát. V roce 2014 jsem otevřela další pobočku ve Velkých Přílepech, následovala pobočka v Proseku, Zelenči a Štěrboholech.  V roce 2017 se mi narodila dvojčata. Je to ta nejúžasnější zpětná vazba na to, co jsem dlouhou dobu budovala. Když přijdou ze školky s novou písničkou, básničkou či celé odpoledne tancují nový taneček, je to pro mne opravdu ta nejcennější zpětná vazba.  Dokonalý odraz toho, že to funguje, že jsou spokojení a těší se na každý další den. 

Díky naším dlouholetým zkušenostem jsme vybudovali komplexní a velmi pestrý program pro děti. Celý program si můžete přečíst v sekci Informace. 

Nastavíme pro vás optimální podmínky adaptace tak, aby začátky předškolního vzdělávání vašich dětí byly příjemné a radostné.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider uvod---

slider

---infopanel---