Velké Přílepy | Smile Studio

O nás

387333799_6609008592549064_7445413597921508214_n

Dobrý den,

jmenuji se Kateřina Popelková a jsem majitelkou sítě dětských skupin Smile Studio, kterou jsem ještě při studiu na UK PEDF v roce 2012 založila. V hlavě jsem měla svůj sen. Sen, který se postupem času stával realitou. Začátky nebyly vůbec lehké, ale moje povaha mi nedovolila se vzdát. V roce 2017 se mi narodila dvojčata, která jsou pro mě vším a díky nim jsem se zdokonalila v předškolní péči a v aktivitách pro děti.  Je to ta nejúžasnější zpětná vazba na to, co jsem dlouhou dobu budovala. Když přijdou ze školky s novou písničkou, básničkou či celé odpoledne tancují nový taneček, je to pro mne opravdu ta nejcennější zpětná vazba.  Dokonalý odraz toho, že to funguje, že jsou spokojení a těší se na každý další den. Do dnešního dne stále pracuji na rozšiřování sítích poboček. K roku 2023 se můžu pochlubit 13 pobočkami napříč Prahou a Středočeským krajem. 

Díky naším dlouholetým zkušenostem jsme vybudovali komplexní a velmi pestrý program pro děti. Celý program si můžete přečíst v sekci Informace

Nastavíme pro Vás optimální podmínky adaptace tak, aby začátky předškolního vzdělávání vašich dětí byly příjemné a radostné.

Novinkou u nás v dětských skupinách je projekt "OVOCE A ZELENINA".

Stále se snažíme ve všem vzdělávat. Hledáme pro naše dětské skupiny to nejlepší, abychom byli pro naše budoucí smajlíky efektivní, produktivní a vždy byli o krok lepší než ostatní, a proto jsme se stali v červnu hrdým členem asociace provozovatelů dětských skupin.http://www.mojedetskaskupina.cz/

Dále jsme získali osvědčení ŠKOLKA V POHYBU ( akreditace MŠMT, 40h). Chceme Vašim dětem dát to nejlepší a zdokonalovat se v oblasti sportu a sportovních činností.

Vystrizek-logo-ovoce-a-zelenina-cernobila  Jsem_hrdym_clenem Vystrizek-logo-skolka-v-pohybu-cernobila  

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider uvod---

slider

---infopanel---