Personál Velké Přílepy

Dobrý den. 

Jmenuji se Katka Popelková (29). V roce 2013 jsem Studio Smile založila. Jsem majitelkou a zároveň ředitelkou Smile. Vystudovala jsem Pedf UK. Od samého založení školka neustále roste, vymýšlím nové a nové věci. Nejvíc mě ve školce baví keramika a program SCIENCE. Tvořím kompletní program školky, zajištuji administrativu a vše pro hladký chod zařízení. Neboť jsem nyní na RD vše za mě zajištuje má "pravá ruka" - Iveta Přikrylová. Nejlepší odměnou jsou pozitivní reakce dětí a rodičů. A také to, že k nám nastupují sourozenci dětí se kterými Smile začínal:-) Baví mě tvoření, zahrada, lyžování. Moji největší zálibou jsou moje dvojčátka a naše dvě kočky. 

Portretweb

Jmenuji se Iveta Přikrylová(27). Jsem ve Smajlíku již pátý rok. Vystudovala jsem Pedf UK. Baví mě pohybové a hudební činnosti. S dětmi nejraději sportuji. Jsem milá, spolehlivá a vždy usměvavá. Ve školce mám na starost také organizaci programu, administrativní činnosti. Baví mě tanec, lyžování a výlety do přírody. Mám ráda adrenalinové sporty a ráda bych si škočila seskok s padákem. Nyní jsem vedoucí celého Smile a zastupuji paní Popelkovou.  

Iveta

Vedoucí Smile: Iveta Přikrylová

učitelky Velké přílepy: 

Klára Chalupská

Jmenuji se Klára, mám dvě krásné holčičky. Jsem velmi milá. Mám klidnou povahu a trpělivost. Po MD jsem se rozhodla stát se učitelkou v MŠ. Tato práce mě velmi baví a dělám jí s nadšením. Líbí se mi, že děti ve školce mají k dispozici zvířátka. I mé děti z nich jsou nadšené. 

Klara

Martina Zoubková

Jmenuji se Martina, mám dceru Viki. Jsem velmi energická, milá ale také spravedlivá. Ráda s dětmi tvořím a realizuji projekty. Jsem zaměřená na sport, velkou část svého času sportuji. 

Artina

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a patnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).