Personál Prosek

Dobrý den, 

Jmenuji se Katka (28). v roce 2013 jsem Studio Smile založila. Jsem majitelkou a zároveň ředitelkou Smile. Vystudovala jsem Pedf UK. Od samého založení školka neustále roste, vymýšlím nové a nové věci. Nejvíc mě ve školce baví keramika a program SCIENCE. Tvořím kompletní program školky, zajištuji administrativu a vše pro hladký chod zařízení. Neboť jsem nyní na MD vše za mě zajištuje má "pravá ruka" -Iveta Přikrylová. Nejlepší odměnou jsou pozitivní reakce dětí a rodičů. A také to, že k nám nastupují sourozenci dětí se kterými Smile začínal:-) Baví mě tvoření, zahrada, lyžování. Moji zálibou jsou moje dvě kočky. 

Portretweb

Jmenuji se Iveta Přikrylová (26). Jsem ve Smajlíku již pátý rok. Vystudovala jsem Pedf UK. Baví mě pohybové a hudební činnosti. S dětmi nejraději sportuji.  Jsem milá, spolehlivá a vždy usměvavá. Ve školce mám na starost také organizaci programu, administrativní činnosti. Baví mě tanec, lyžování a výlety do přírody. Mám ráda adrenalinové sporty a ráda bych si škočila seskok s padákem. Nyní jsem vedoucí celého Smile a zastupuji paní Popelkovou.  

Iveta

Vedoucí učitelka pobočky Prosek:

Iveta Přikrylová

učitelka pobočky Prosek:

Veronika Červová

Jmenuji se Veronika, jsem máma dvou již velkých dětí. Mám vystudovanou zdravotní školu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Jsem velmi milá, komunikativní a schopná efektivně řešit situace. Ve školce pracuji pro zábavu.

Cervik

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedmnáct a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).