Anglická školka - Jinonice | Smile Studio

O nás/ Our story

Náš příběh

Jmenuji se Kateřina Popelková a jsem majitelkou sítě Smile Studio, kterou jsem ještě při studiu na UK PEDF v roce 2012 založila. V hlavě jsem měla jen svůj sen...sen který se postupem času stával realitou. Začátky nebyly vůbec lehké, ale moje povaha mi nedovolila se vzdát. Po nějaké době jsem otevřela další pobočku ve Velkých Přílepech, Proseku, Zelenči, Štěrboholech a nyní připravuji projekt na bilingvní školku v Jinonicích.  V roce 2017 se mi narodila dvojčata. Je to ta nejúžasnější zpětná vazba na to, co jsem dlouhou dobu budovala. Když přijdou ze školky s novou písničkou, básničkou či celé odpoledne tancují nový taneček....to je pro mne opravdu ta nejcennější zpětná vazba.  Dokonalý odraz toho, že to funguje, že jsou spokojení a těší se na každý další den. 

Díky naším dlouholetým zkušenostem jsme vybudovali komplexní a velmi pestrý program pro děti. Celý program si můžete přečíst v sekci- Informace. 

Věřím, že s námi záčátky v předškolním zdělávání budou pro děti příjemné, nenásilné a nastavíme pro vás optimální podmínky adaptace. 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider uvod---

slider

---infopanel---